Práce u nás – ptejte se

Q?

Pro koho je práce u nás vhodná?

A.

Pro každého, kdo hledá dlouhodobou jistotu práce. Nejzásadnějším požadavkem na Vás je SPOLEHLIVOST.

Q?

Jaké je minimální požadované vzdělání?

A.

Nabízíme pracovní pozice pro široké spektrum uchazečů. Od dělnických profesí, bez požadavku na minimální vzdělání, až po vysoce odborné práce. Více informací naleznete v menu "KARIÉRA".

Q?

Pokud pracuji mimo své bydliště, jak je to s ubytováním?

A.

Ubytování v místě pracoviště zajišťujeme zaměstnancům samozřejmě my. Toto ubytování je plně hrazeno naší společností. Typ ubytování je závyslý na pracovní pozici a více informací k němu Vám sdělí personální oddělení.

Q?

Jsem ve finanční tísni (exekuci apod.) Je to problém?

A.

Určitě není. Finanční tíseň je v současnoti bohužel poměrně obvyklý jev a my jsme připraveni Vám vyjít vstříc a se situací Vám pomoci. Rozhodně Vás kvůli tomu nebudeme soudit a neovlivní to Vaši šanci na práci u nás.

Q?

Jsem občanem jiné země EU. Mohu pro Vás pracovat?

A.

Ano. Našim požadavkem je ale schopnost komunikace v češtině. Pokud toto splňujete a jste zároveň občanem EU, nic Vám nebrání u nás pracovat.

Q?

Jak funguje náborový bonus?

A.

Je to naprosto jednoduché. Každý, kdo pro naši společnost nastoupí do šestého pracovního měsíce měsíce, obdrží 5.000,- Kč jako náborový bonus.

Q?

Mám zájem se stát HR koordinátorem. Co musím splňovat?

A.

Základním požadavkem na HR koordinátora / manažera je schopnost náborovat nové zaměstnance pro naši společnost. Pokud cítíte, že je tato oblast pro Vás zajímavou, neváhejte se nám ozvat. Domluva je vždy individuální a odměny velmi lákavé.